Obrońca Interu Mediolan Stefan de Vrij chce przenieść się do Tottenhamu Hotspur

Według doniesień, obrońca Interu Mediolan, Stefan de Vrij, powiedział swoim bliskim przyjaciołom, że chce podpisać kontrakt z Spurs w styczniu. Zaskakuje kibiców w Koszulka Inter Mediolan. Jak niedawno donosi Football Insider, Stefan de Vrij jest podobno poszukiwany przez menedżera Tottenhamu Hotspur Antonio Conte, który rozmawiał już z dyrektorem zarządzającym Fabio Paraticim na temat możliwości zawarcia umowy. Ta sama strona internetowa uważa teraz, że holenderski kolos podobno chce omówić ruch.

Ktoś wierzy, że Spurs podpisanie kontraktu z 29-latkiem może dać im „niesamowitą” parę z Cristianem Romero w tej samej Koszulki Piłkarskie, który jest obecnie wypożyczony z opcją zakupu. Football Insider powiedział, że wysoko oceniany obrońca najwyraźniej skontaktował się ze swoimi angielskimi przyjaciółmi, aby dowiedzieć się więcej o Spurs jako klubie io tym, jak wygląda życie w Londynie. Dla Nerazzurri i fanów w Koszulka Inter Mediolan brak porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu może być zmartwieniem.

Stefan de Vrij był kluczowym elementem składu Interu i ponownie w tym sezonie był ważnym graczem w stroju Simone Inzaghi. Najwyraźniej uwielbia tę Koszulki Piłkarskie, ponieważ zawodnik zaczął dystansować się od plotek: „Conte nie kontaktował się ze mną w tej sprawie. Skupiam się na drużynie narodowej, teraz to jest mój priorytet.” Stefan de Vrij zamierza wrócić po kontuzji, gdy Nerazzurri wyruszą na spotkanie z Wenecją 27 listopada.